Podstawą w świadczeniu usług transportowych dotyczących mebli i innych przedmiotów o większych gabarytach są odpowiednie samochody dostawcze, które znakomicie sprawdzają się w tej roli. Nie da się ukryć, że od ich specyfiki zależy przede wszystkim bezpieczeństwo przewożonych sprzętów. Niewątpliwie każdy potencjalny zleceniodawca chciałby, aby jego meble zostały dostarczone pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Dzięki nowoczesnej flocie samochodowej jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ współczesne pojazdy wykorzystywane do świadczenia tego typu usług są wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż są to pojazdy z zabudową kontenerową. Dzięki temu przewożone meble pozostają w nienaruszonym stanie, bez względu na czynniki atmosferyczne. Pełna zabudowa skutecznie chroni zarówno przed mrozem, jak i deszczem czy innymi opadami. Co za tym idzie, zleceniodawca nie musi obawiać się, że podczas dłuższej trasy jego meble zostaną uszkodzone. Należy także nadmienić, że zabudowa skutecznie ogranicza dostęp do przewożonych sprzętów dla osób trzecich.Dzięki prezentowanym zabezpieczeniom na pewno nikt niepowołany nie będzie miał styczności z transportowanymi meblami.

W ostatnim czasie do naszego profilu działalności dodaliśmy nowy segment. Nawiązaliśmy relacje z firmą, która zdecydowała się współpracować z nami przy realizacji usługi typu złomowanie pojazdów Warszawa. W ramach tej usługi odbieramy od Państwa stare samochody w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu naszą własną lawetą i następnie zajmujemy się jego zezłomowaniem zdejmując tym samym ten ciężar z Państwa barków. Usługa jest bardzo wygodna dla Państwa i maksymalnie nakierowana na Państwa wygodę. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej nowej usługi w naszym portfolio.

Warto także przypatrzeć się samym burtom kontenerów, które są wyposażone w nowoczesne rozwiązania w postaci pasów stabilizujących. Z ich pomocą można skutecznie przymocować poszczególne sprzęty – w taki sposób, aby nie przesuwały się podczas podróży. Tym sposobem uda nam się zapobiec nieestetycznym rysom czy otarciom, które mogłyby powstać bez tego typu ochrony. Oczywiście podczas transportu wykorzystuje się także dodatkowe zabezpieczenia, na przykład w formie koców lub innych podkładek. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom można błyskawicznie przewieźć nawet najbardziej problematyczne sprzęty, takie jak meblościanki, pianina czy większe zestawy wypoczynkowe.